Künye

Hiçbir kişi, kurum, kuruluş ve oluşumla doğrudan, dolaylı ya da rastlantısal bir ilişkisi bulunmayan bağımsız internet gazetesi Tekirdağ Haber, 29 Nisan 2014’de yayına başladı.

Bağımsız gazetecilikte Tekirdağ’da önemli bir dönemeci ifade eden Tekirdağ Haber, yayına başladıktan kısa bir süre sonra, Google arama motoru üzerinde en çok hızlı yükselen Tekirdağ'ın Haber sitesi oldu.

Tekirdağ Haber; hiçbir görüş ve inancı haberciliğin önüne koymayan, insanları, inançları, görüşleri dışlamayan yayın politikası, haberciliği ve söyleşileri ile Tekirdağ'ın bütün kesimlerin güvendiği bir mecra olarak öne çıktı.

Kısa bir zamanda internet medyasında en çok referans gösterilen mecra konumuna ulaşan Tekirdağ Haber, bağımsız gazeteciliğin kurumlaşması yolunda Tekirdağ'da gerçekleştirilen en ciddi projelerden biri olarak yayınlarını sürdürüyor.

Tekirdağ Haber Gazetesi'ne bağlı her ortamdaki köşe yazılarından, sadece yazarlar sorumludur. Tekirdağ Haber Gazetesinin bağımsız görüşüyle köşe yazarlarının yazıları, birbirini bağlamamaktadır. Tekirdağ Haber Gazetesi köşe yazıları konusunda hiçbir sorumluluk, kanunu bağlayıcılık kabul etmez. İlgili yazar, yazı veya yazılarının hukuki bağlayıcılığını, peşinen kabul etmektedir.

Genel Yayın Yönetmeni