Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Göreve Başladı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin Göreve Başladı


Ak Parti'li Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, seçildiği ilk günden itibaren, samimiyetle vatandaşla buluşmaya başladı. Farklı bir Rüzgar estiren Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, her kesimden vatandaşın özel ve anlamlı günlerinde yanında olmayı ihmal etmeyerek de farkını, ortaya koymakta.
 

Mustafa Çetin'den Anlamlı Ziyaretler


Vatandaşın da ifadelerine göre gazeteciler artık Kapaklı Haberlerinde daha da sık başarı görecek, açıklaması yer almakta. Bu bağlamda Tekirdağ haber olarak da değişim ve gelişime dair olarak Tekirdağ video haberleriyle yanınızda olmaya devam edeceğiz.

İlk gündem itibaren dernek, vakıf, esnaf, vatandaş, camii ve cemevlerini tek tek ziyaret eden Ak Parti Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, anlamlı ziyaretlerine ve vatandaşın sesine kulak vermeye davam edecek gibi görünmekte. Vatandaş ise yapılan ziyaretlerden oldukça memnun.

Görünen odur ki Kapaklı Belediye Başkanı kim veya nereli demeden, herkesime eşit hizmet verecek. Böylece vatandaşın da 5 yılın sonunda, farklı bir belediyecilik göreceği, varsayılmakta. Vatandaşın söylemi de Kapaklı Belediyesi hangi partiden olursa olsun, bütün vatandaşlara hizmet etmeye karar vermiş, bu gezilerden de belli demekteler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum